Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Léto v tuzemsku? S hudbou…

Léto v tuzemsku? S hudbou...

Letní dovolená v roce 2020 bude pro většinu z nás ve znamení tuzemských destinací. Vždy je ale třeba sledovat dění v dané lokalitě, jestli tam nejsou nějaká omezení. Zkrátka letošní dovolená bude specifická, ať chceme nebo ne. Ale pokud ji prožijeme ve spojení s hudbou, určitě to půjde hned lépe.

Však to nemusí být vždy o tom, aby se jezdilo jen do drahých hotelů a k moři. Sice někteří z nás, bohužel, vybírají destinace hlavně z důvodu chlubení se, což se vyznačuje tím, že polovinu dovolené tráví psaním příspěvků na Facebook, Instagram…, aby každý viděl, kde je. Hodnocení necháme na vás, jestli to je ta správná dovolená nebo ne…

Dobře může být i na samotě u lesa 🙂 kde si rozděláte ohýnek a s partou známých posedíte, pokecáte, vytáhnete kytaru a zazpíváte si vaše oblíbené písničky. Na tom rozhodně nemůže být nic špatného.

A když si uvědomíte, že v Čechách je mnoho krásných a zajímavých míst, úžasná příroda – pak si jistě užijete i tu letošní „koronavirovou“ dovolenou.

Držíme palce, aby vše klaplo a to 500leté sucho nebylo v podobě posledních dnů, kdy se část republiky trápí s mohutnými přívaly vody. Příroda nám zřejmě naznačuje, že bychom měli některé věci změnit…

Již není možné vkládat komentáře.