Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

R.I.P. Dolores O’Riordan

R.I.P. Dolores O'Riordan

Začátek nového týdne přinesl pro hudební fanoušky smutnou zprávu. 15.1.2018 nás navždy opustila slavná irská zpěvačka Dolores O’Riordan ze skupiny The Cranberries. A to ve věku pouhých 46 let. Prozatím se víceméně spekuluje, co bylo příčinou úmrtí. Policie však vyloučila možnost spáchání trestného činu, takže se jednalo buď o smrt přirozenou cestou – aktuálně nejpravděpodobnější verze (zpěvačka trpěla bipolární poruchou), případně se již vyklubaly zprávy i o možné sebevraždě, ale to je prozatím nepodložené.

Zejména starší generace byla touto kapelou hodně ovlivněna a asi málokdo by neznal její nejslavnější hity. Možná si ihned nevybavíte jména písniček, ale pokud byste zaslechli jen malou ukázku z nich, jistě ji k dané kapele ihned přiřadíte.

Zpěvačka byla nalezena v hotelovém pokoji v Londýně, kde se kapela chystala nahrávat novou verzi svého největšího hitu Zombie!

Vzpomínka na Dolores…

Pojďme zavzpomínat na tuto slavnou zpěvačku ukázkou dvou slavných hitů, které ji proslavili spolu s kapelou The Cranberries.

Zombie

Dreams

R.I.P. Dolores!

Tagy: , ,

Již není možné vkládat komentáře.