Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Posts Tagged ‘evropa 2’

Vánoční song Evropy 2 pro rok 2018

Vánoční song Evropy 2 pro rok 2018

Je to již tradice, která je ale značně zavazující. O čem je řeč? O vánoční hymně rádia Evropa 2. Zatímco v minulých letech se fanoušci stavěli k vánočnímu songu pozitivně, ten letošní má, alespoň podle nich, mouchy. Pravdou je, že ani v naší redakci není tento song příliš oblíbený, nicméně jednoduché je kritizovat, ale mnohem složitější vymyslet něco nového… (Pokračování textu…)

Vánoční hymna Evropy 2

Vánoční hymna Evropy 2

Vánoce jsou tady… no nechceme znít jako v reklamním spotu, ale tuto skutečnost nijak neovlivníme. A vánoční atmosférou žijí i na Evropě 2. Důkazem toho je jejich vánoční hymna, kterou zveřejnili na svých stránkách. Už jste ji slyšeli, viděli? Pokud ne, tak vám ji představíme. A co víc, můžete porovnat kvalitu provedení s předchozími lety! (Pokračování textu…)

Evropa 2 Music Chart Září 2013

Rádi sledujeme hudební dění a tomu přísluší i různé žebříčky a hitparády, které se samozřejmě liší dle toho, jaká je skupina posluchačů a v jaké zemi se hitparáda sleduje. Rádi bychom zde zveřejňovali různé „výsledky“ z hitparád po celém světě a kde začneme? No přeci u nás. Podívejme se tedy na aktuální stav hitparády rádia Evropa 2 – Music Chart. (Pokračování textu…)