Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Posts Tagged ‘2013’

Co nového u Slávíků?

Možná jste se dívali, možná jste si to nechali s čistým svědomím uniknout. Tak jako tak, letošní Český slavík 2013 je za námi a nyní se k němu budou média zpětně vyjadřovat, někdy v kladném slova smyslu, jindy záporném. Tak to bude a jen tak se to nezmění. Co sledují média? Kromě toho, že už většinu z nich spíše zajímá to, kdo v čem přišel, kdo s kým něco má, nebo naopak už nemá, tak i výsledky samotné. Na co se podíváme my? My jen ve stručnosti shrneme, co tento ročník přinesl. (Pokračování textu…)

Evropa 2 Music Chart Září 2013

Rádi sledujeme hudební dění a tomu přísluší i různé žebříčky a hitparády, které se samozřejmě liší dle toho, jaká je skupina posluchačů a v jaké zemi se hitparáda sleduje. Rádi bychom zde zveřejňovali různé „výsledky“ z hitparád po celém světě a kde začneme? No přeci u nás. Podívejme se tedy na aktuální stav hitparády rádia Evropa 2 – Music Chart. (Pokračování textu…)

Colours of Ostrava 2013

Před námi je další z letních hudebních festivalů. Colours of Ostrava 2013 asi není třeba mnoho představovat. Začátek festivalu je již zítra tedy 18.7. s tím, že festival potrvá až do neděle 21.7. Těšit se můžete na kapely, DJ, divadla, workshopy, besedy atp. Program je opravdu bohatý! (Pokračování textu…)

Rock for People 2013 zahájen

Dnes v 13:00 byl zahájen již 19. ročník významného českého hudebního festivalu Rock for People. Festivalu se každoročně účastní čeští i světoví hudební umělci a nejinak tomu bude i letos. Pokud jste tak ještě neučinili, neváhejte a běžte si zakoupit lístky – bude to stát za to. (Pokračování textu…)

Nové hudební nástroje Korg v roce 2013

Jak již sami víte, mezinárodní hudební veletrh Musikmesse ve Frankfurtu nad Mohanem je za pro tento rok za námi. Stejně jako tomu bylo v předchozích letech i letos přinesl veletrh celou řadu novinek. Dnes se podíváme na některé z nich, konkrétně od firmy Korg, která nezůstala pozadu. (Pokračování textu…)

Hudební veletrh Musikmesse 2013

Ve dnech 10. – 13. dubna se uskuteční tradiční mezinárodní hudební veletrh Musikmesse 2013, který se koná v německém Frankfurtu nad Mohanem. Během čtyř dnů budou představeny nové výrobky od různých značek včetně inovací, které se dotýkají jednotlivých hudebních nástrojů. (Pokračování textu…)

Hradec Music Show 2013

Dnešní článek bude trochu netradiční. Jedná se spíše o pozvánku. A to na hudební veletrh Hradec Music Show. V letošním roce 2013 se uskuteční již pátý ročník tohoto netradičního hudebního veletrhu nesoucího název Hradec Music Show. Zveme tímto všechny milovníky hudby do Hradce Králové, kde se veletrh každoročně koná. (Pokračování textu…)