Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Posts Tagged ‘cmi melodia’

Outlet hudebních nástrojů

Společnost CMI Melodia a.s. – specialista na hudební nástroje otevřela nové prostory na Pražské třídě v Hradci Králové. V prostorách nové prodejny naleznete outlet hudebních nástrojů, výdejní místo eshopu Cmias.cz, ale i nové hudební nástroje pro začátečníky. Přijďte se podívat do nových prostor i vy. K dispozici je vždy od pondělí do pátku, od devíti hodin ráno do páté hodiny odpoledne. (Pokračování textu…)

Cmias.cz v novém kabátě

Přední český prodejce hudebních nástrojů značek Yamaha a Fender (a nejen těchto značek) společnost CMI Melodia a.s. představil svým zákazníkům nový kabát eshopu Cmias.cz. Vše se událo přesně v polovině letošních prázdnin. Po testovacím provozu, kdy byly vychytány poslední nedostatky přišlo finální rozhodnutí a následné spuštění do ostré verze. (Pokračování textu…)

Hudební veletrh Musikmesse 2013

Ve dnech 10. – 13. dubna se uskuteční tradiční mezinárodní hudební veletrh Musikmesse 2013, který se koná v německém Frankfurtu nad Mohanem. Během čtyř dnů budou představeny nové výrobky od různých značek včetně inovací, které se dotýkají jednotlivých hudebních nástrojů. (Pokračování textu…)

Kawai CS3

V dnešním článku vám představíme luxusní digitální piano Kawai CS3 v provedení klavírního lesku, které v sobě kombinuje skvělou kladívkovou mechaniku Responsive Hammer, 96 hlasou polyfonii, 15 kvalitních zvuků, piano lekce a módy dual a Four-Hands. (Pokračování textu…)

Hudební nástroje Suzuki

Na úvod je třeba poznamenat, že se nejedná o stejnou společnost, která je známá jako výrobce automobilů a motocyklů. Japonská „hudební firma“ Suzuki je další významnou společností na trhu s hudebními nástroji. Suzuki nabízí pestrou škálu hudebních nástrojů. A hlavně, nejedná se o „nějaké hudební nástroje“, ale o velmi kvalitní modely, které jsou vyhledávané po celém světě. (Pokračování textu…)