Hudební nástroje Suzuki

Na úvod je třeba poznamenat, že se nejedná o stejnou společnost, která je známá jako výrobce automobilů a motocyklů. Japonská „hudební firma“ Suzuki je další významnou společností na trhu s hudebními nástroji. Suzuki nabízí pestrou škálu hudebních nástrojů. A hlavně, nejedná se o „nějaké hudební nástroje“, ale o velmi kvalitní modely, které jsou vyhledávané po celém světě.

Největší podíl v produkci firmy Suzuki mají foukací harmoniky a hudební nástroje určené pro výuku začínajících hudebníků či mírně pokročilých hráčů.

Suzuki na českém trhu

V roce 2011 se stala společnost CMI Melodia a.s. oficiálním distributorem hudebních nástrojů značky Suzuki. Pro své zákazníky nabízí jedinečnou možnost, vyzkoušet si všechny foukací harmoniky značky Suzuki v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové.

Foukací harmoniky Suzuki

Jedním z hlavních důvodů, proč se společnost CMI Melodia a.s. zaměřila právě na foukací harmoniky této značky je fakt, že firma Suzuki patří v této oblasti mezi naprostou světovou špičku.

V obchodním domě CMI plaza a také v internetovém obchodu Cmias.cz, tak máte možnost prohlížet a objednávat jak hudební nástroje (nejen foukací harmoniky Suzuki) určené pro začátečníky, tak pro pokročilé a profesionální hráče.

Pro začínající hudebníky to jsou foukací harmoniky nesoucí označení např.: Winner W-16, Folkmaster 1072 či EASY RIDER EZR-20.

Pokročilí a profesionální hráči si mohou objednávat modely BLUESMASTER MR-250 či PROMASTER MR-350.

Nabídka eshopu Cmias.cz

Nabídka foukacích harmonik se neustále rozšiřuje. Sledujte proto naši nabídku v internetovém obchodě Cmias.cz, konkrétně v sekci Dechové hudební nástroje > Foukací harmoniky. Můžete si nechat zobrazit pouze modely konkrétního výrobce, v tomto případě harmoniky od firmy Suzuki.

Vždy jsou pro Vás k dispozici naši prodejní specialisté, kteří Vám rádi poradí s Vaším výběrem a to nejen v internetovém obchodě, ale i v obchodním domě CMI plaza, kam Vás srdečně zveme.