Hradec Music Show 2013

Dnešní článek bude trochu netradiční. Jedná se spíše o pozvánku. A to na hudební veletrh Hradec Music Show. V letošním roce 2013 se uskuteční již pátý ročník tohoto netradičního hudebního veletrhu nesoucího název Hradec Music Show. Zveme tímto všechny milovníky hudby do Hradce Králové, kde se veletrh každoročně koná.

Možná si řeknete, že je na „pozvánku“ ještě brzy, ale sami jistě víte, že čas plyne velmi rychle a co nevidět tu bude květen, tedy měsíc, ve kterém se hudební veletrh koná. Proto si již nyní poznamenejte termín akce do svého diáře, abyste o něj nepřišli.

V jakém konkrétním termínu bude veletrh probíhat? V roce 2013 je Hradec Music Show naplánován na dny 17. – 18. května. Na co se mohou návštěvníci těšit? Workshopy, předváděcí akce, nové hudební nástroje a bohatý doprovodný program.

Novinky si budete moci prohlédnout např. v obchodním domě CMI plaza. Zde (CMI plaza STAGE) se zároveň uskuteční i několik koncertů k příležitosti pátého ročníku Hradec Music Show. Již nyní se můžete těšit např. na hradeckou dívčí kapelu K2 nebo na metalovou legendu hudební skupinu Arakain!

Před, během nebo po koncertě si tak můžete prohlédnout širokou nabídku hudebních nástrojů v CMI plaza od více jak sto výrobců z celého světa. Pokud zůstaneme tématicky u skupiny Arakain, pak můžete vyrazit do oddělení kytar např. na metalové elektrické kytary firem Yamaha, Ashton, Ibanez, DBZ Guitars atd.

CMI plaza to nejsou pouze kytary, ale i další hudební nástroje – klávesy, klavíry, křídla, bicí nástroje, saxofony a mnohé další…

Budete-li chtít mít aktuální informace o pátém ročníku hudebního veletrhu Hradec Music Show, pak doporučujeme sledovat facebook profil společnosti CMI Melodia a.s. – specialisty na hudební nástroje, případně profil samotného hudebního veletrhu viz. odkazy níže.

Informace o veletrhu:

  • http://www.facebook.com/cmias.cz
  • http://www.facebook.com/hradec.music.show

Reportáž z minulého ročníku HMS:

  • http://youtu.be/PbPYmtvwyp4