Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Posts Tagged ‘léto’

Pokáčova hymna pro léto 2020

Pokáčova hymna pro léto 2020

Léto je za dveřmi, v letošním roce zřejmě dost netradiční, ale situace se mění každým dnem, takže nikdo zatím přesně neví, jak to ve skutečnosti bude. Věřme, že omezení už nebudou potřeba…

(Pokračování textu…)

České festivaly 2018

České festivaly

Ačkoliv se nám pomalu blíží konec letních prázdnin, stále máme před sebou mnoho zajímavých akcí, které stojí za to navštívit. Pokud mezi vaše oblíbené a vyhledávané akce patří hudební festivaly, máme pro vás zajímavý tip. Aby vám nic neuniklo, sledujete portál Ceskefestivaly.cz, na kterém naleznete přehled chystaných fesťáků pro nadcházející období včetně informací o programu a prodeji vstupenek. (Pokračování textu…)

Rybičky 48 – Léto

Rybičky 48 - Léto

Co je letošním hitem léta? Na domácí scéně určitě song Léto od kapely Rybičky 48. V rytmu reggae, chytlavý text… Pro kapelu netradiční styl, ale podle ohlasů se jistě chytil. Vzhledem k tomu, že léto je ve své druhé polovině, tak se nejedná o žádnou novinku, takže věříme, že většina z vás si již písničku několikrát poslechla, ať už chtěně, nebo ne. V článku přidáváme i videoklip, který už možná není tak známý. (Pokračování textu…)

Léto s ukulele

Léto s ukulele

Aktuálně máme venku opravdu horko. Věříme, že vám to ale nevadí, vždyť se na léto těšíme hooodně dlouho. Léto a hudba k sobě prostě patří. Letní hudební festivaly, koncerty, táboráky či zahradní párty, u kterých nechybí kytara či jiný hudební nástroj. To je jen malá ukázka toho, jak souvisí hudba a léto. A pokud hledáte vyloženě letní hudební nástroj, pak je to bezesporu ukulele. Malý nástroj, ideální na cestování. (Pokračování textu…)