Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Posts Tagged ‘parodie’

Kesha – Tik Tok parodie

Kesha - Tik Tok

Skladbu Tik Tok od zpěvačky Kesha jistě znáte. Ale věděli jste, že existuje celá řada parodií a že dokonce některé z nich byly úspěšnější než originální hit? Alespoň co se týče počtu shlédnutí na portálu YouTube. Nejúspěšnější byla parodie z dílny Key Of Awesome, kterou shlédlo 6x více uživatelů než originální klip! (Pokračování textu…)

Hello From The Dark Side

Hello From The Dark Side

Hit Hello od zpěvačky Adele měl a stále má velký úspěch. Jak už to tak bývá, tak úspěšné hity, nebo i filmy lákají různé milovníky parodií. Některé jsou vydařené více, jiné méně. Ale i zde platí, že čí více jich vzniká, tím úspěšnější onen snímek či skladba je. Dnes se podíváme na spojení opravdu velkolepé. Hned několik uživatelů (vybrali jsme pouze tři) portálu YouTube připravilo speciální verzi hitu Hello od Adele, s tím, že jej propojili s filmovou mega ságou Star Wars. (Pokračování textu…)

Star Wars Disney – Let it Flow

Star Wars Disney - Let it Flow

Filmů, klipů a parodií je k sérii Star Wars celá řada. Jedná se o fenomén, což dokazuji mimo jiné i narážky v moderních seriálech či filmech a to po celém světě. Dnes si představíme něco trošku odlišného. Film od Disney Ledové království asi nebude znát každý, stejně tak jako titulní píseň Let it Go… Pro jistotu přikládáme na konec článku, abyste si mohli originál poslechnout a porovnat. (Pokračování textu…)

Wrecking Ball – parodie

Wrecking Ball - parodie

Vytvořit hit je těžké. Poněkud jednodušší disciplínou jsou parodie, ať už filmů, seriálů, videoklipů atp. Dnes jsme se zaměřili na song Wrecking Ball od Miley Cyrus – asi netřeba nijak představovat, věřím, že každý ví, o čem je řeč. V minulosti jsme o něm psali i na našem portále. Možná se budete divit, kam až daleko jsou schopni někteří z nás dojít. A jaký mají úspěch? To lze doložit např. počtem shlédnutí na YouTube.com. (Pokračování textu…)