Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Posts Tagged ‘piano’

Přenosné piano Yamaha P 121

Přenosné piano Yamaha P 121

Poznejte krásu nového digitálního piana z dílny společnosti Yamaha. P 121 je přenosné digitální piano se zkrácenou kladívkovou klaviaturou GHS. Kromě jiného je dále charakteristické simulací klavírního úhozu a 73 klávesami. Pro jaké hráče je tento nástroj určen? Čtěte dále… (Pokračování textu…)

Rady a tipy jak si koupit použitý klavír – část II.

Posledně jsme si probrali první tři otázky, které je důležité podat prodávajícímu, pokud od něj hodláte koupit použitý klavír. V první části jste zjistili, proč je důležité vědět důvod prodeje klavíru, kdo prováděl údržbu a jak často byl klavír laděn. Nyní vám poradíme zbylé tři otázky, které před nákup vždy položte prodejci! (Pokračování textu…)

Rady a tipy jak si koupit použitý klavír – část I.

Pro ty z Vás, kteří plánují nákup klavíru či piana, jsme připravili krátký návod, jak se chránit před chybným nákupem. Poradíme vám ve dvou článcích, na jakých 6 základních otázek se máte dotázat před nákupem klavíru z druhé ruky. (Pokračování textu…)

Kde klavíry znovuožívají

Tradice výroby hudebních nástrojů má na území Čech a Moravy hluboké kořeny. A platí to i o klavírech. Svého vrcholu dosáhla jejich výroba v 80. letech dvacátého století. Dnes je na výsluní vystřídaly digitální klávesy. A co se starým pianem? (Pokračování textu…)

Yamaha Upgrade Bonus

Rádi bychom Vás informovali o novince, kterou přichystala pro své zákazníky společnost Yamaha. Víte, co znamená Yamaha Upgrade Bonus? My vám řekneme více. Jedná se o nový inovační bonus společnosti Yamaha, díky kterému máte možnost ušetřit až 87.500,- Kč. A to už je poměrně významná částka. Takže pojďme si říct více. (Pokračování textu…)

Digitální piana Yamaha CVP

Digitální piana CVP Yamaha představují špičkovou kvalitu. Chcete-li se o těchto exkluzivních hudebních nástrojích dozvědět více informací, pak doporučujeme navštívit oficiální webovou prezentaci společnosti Yamaha, nebo se obrátit na společnost CMI Melodia a.s. – specialistu na hudební nástroje Yamaha. (Pokračování textu…)

Piano Casio

Podobně jako tomu je u kláves (keyboardů) i v případě digitálních pian hraje na trhu důležitou roli firma (značka) Casio. Nabídka modelů od této značky se v českých internetových obchodech pohybuje od částky 10tis. Kč s DPH výše. Záleží na tom, za jakým účelem si digitální piana pořizujete a jaké jsou vaše zkušenosti s hrou na tento typ hudebních nástrojů. (Pokračování textu…)

Pořízení a údržba piana – pianina jsou lehce, když máte ponětí, jak na to

Majitelé pian si své výtečné hudební nástroje pořizují především díky znamenitému zvukovému projevu. Mimo zvukového předpokladu je podstatný především jeho technický stav. Proto je jeho kontrola velice zásadní. Díky tomu bude totiž nástroj stále jako nový. (Pokračování textu…)