Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Posts Tagged ‘syntezátor’

Výhodný set Yamaha REFACE CS

Yamaha REFACE CS

Hudebni-obchod.cz nabízí svým návštěvníkům více než devět tisíc produktů – hudebních nástrojů a příslušenství. Součástí sortimentu jsou i výhodné sety, přičemž dnes se podíváme na jeden z nich. Zabrousíme do kategorie klávesových syntezátorů. Zaujal nás totiž set s modelem Yamaha Reface CS. (Pokračování textu…)

Yamaha MOTIF XF8 White

I v roce 2014 má Yamaha co oslavovat. Je to již čtyřicet let, co na trh uvedla první model syntezátorů. Vzhledem k tomu, jak oblíbené se tyto hudební nástroje staly, není se čemu divit, že tradice pokračuje dodnes. Neustále se pracuje na nových modelech, které budou vyhovovat aktuální potřebám a požadavkům ze strany hudebních umělců. K oslavám patří i dárek. Jaký si Yamaha připravila? (Pokračování textu…)

KingKORG – ideální pro živé hraní

Ideální syntezátor pro živé hraní? Seznamte se s novou hvězdou modeling syntezátorů – modelem KingKORG. Právě tento hudební nástroj má velké předpoklady k tomu, aby splnil všechna vaše očekávání v oblasti modeling syntezátorů. I u tohoto nástroje vychází výrobce z filozofie klasických analogových syntezátorů značky Korg, jmenovitě např. MS-20 a Mono/Poly, nebo Prophecy, Z1, MS2000 a RADIAS. (Pokračování textu…)

Roland AIRA

Firma Roland přišla s další novinkou. Tou jsou tři nové produkty z modelové řady Roland AIRA. Již nyní si můžete v internetových obchodech objednávat tyto novinky  – Bicí syntezátor Roland TR-8m Vokální procesor Roland VT-3 a Basový syntezátor Roland TB-3. My vám zde tyto produkty trochu přiblížíme, abyste měli alespoň základní představu o tom, co tyto produkty nabízí. (Pokračování textu…)

Syntezátor Studiologic Sledge

Co lze očekávat od novinky mezi syntezátory? Nový Studiologic Sledge nabídne intuitivní ovládání, díky kterému budete moci vpadnout přímo do vaší hudby, aniž by bylo nutné dlouze listovat a pročítat nabídky menu. Nový Sledge je jedinečný nejen svými vlastnostmi a možnostmi, ale i designem. Už na pohled se jedná o krásný hudební nástroj. (Pokračování textu…)

Syntezátor Yamaha MOXF6

Dalším hudebním nástrojem, který si představíme v naší rubrice, je syntezátor od Yamahy nesoucí označení MOXF6. Tento nástroj se řadí do nové série syntezátorů MOXF, která kombinuje zvukové jádro MOTIF XF a možnost rozšíření o Flash paměti, vlastnosti MIDI keyboard kontroléru s výrazným rozšířením voládání DAW a VST, USB Audio/MIDI interface, zabudovaný sekvencer a přibalený DAW / VST software. To vše za velmi dobrou cenu. Nástroj, který stojí za to minimálně vyzkoušet. (Pokračování textu…)

Syntezátor Korg Krome 61

KORG Krome 61 je profesionální syntetizér (pracovní stanice), který je ideální pro každý styl hry. Tento syntetizátor nabízí dlouhé, nesmyčkované samply velkolepého zvuku pian, čímž redefinuje vaše očekávání od hudebního nástroje v této třídě. Model Krome 61 je nyní k dispozici (předobjednávky – skladem bude v první polovině února 2013) v internetovém obchodě Cmias.cz společnosti CMI Melodia a.s. – specialisty na hudební nástroje. (Pokračování textu…)