Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Výhodný set Yamaha REFACE CS

Yamaha REFACE CS

Hudebni-obchod.cz nabízí svým návštěvníkům více než devět tisíc produktů – hudebních nástrojů a příslušenství. Součástí sortimentu jsou i výhodné sety, přičemž dnes se podíváme na jeden z nich. Zabrousíme do kategorie klávesových syntezátorů. Zaujal nás totiž set s modelem Yamaha Reface CS.

Co je obsaženo v tomto cenově výhodném setu? Základ tvoří samozřejmě syntezátor Yamaha Reface CS, který je dále doplněn o bezdrátový systém Line6 Relay G10, ochranný povlak a Yamaha Strap Kit, což je plastový adaptér umožňující použití řemenu a zavěšení nástroj přes rameno.

Reface CS – představení

Yamaha Reface CS je analogový syntezátor, který nabízí intuitivní jednoduché ovládání, zvuky plné barev a masivní dynamiku. Součástí je rovněž osmihlasý polyfonní virtuálně analogový syntezátor. Dopřejte si úžasné variace zvuků, které mají široký rozsah od analogových až po digitální a to díky pěti unikátním oscilátorovým modelům. Nástroj Yamaha Reface CS disponuje stereo reproduktory o výkonu 2W.

Chcete se dozvědět více o zvukových vlastnostech syntezátoru? Jaké je ovládání a jaká konektivita? Navštivte internetový obchod Hudebni-obchod.cz a zjistěte vše potřebné. A pokud by i přesto byly nějaké nejasnosti, neváhejte se obrátit na prodejní specialisty, kteří vám rádi pomohou.

Recenze syntezátoru Yamaha Reface CS

Není od věci si poslechnout, co tento nástroj dovede. Praktické ukázky se ujal youtuber Doctro Mix.

Tagy: , ,

Již není možné vkládat komentáře.