Vítání jara v Horní Řasnici

Vítání jara s cimbálkou Dušana Kotlára

Přivítejte jaro s příjemnou muzikou. Ikdyž to zatím venku nevypadá, jaro se blíží. K této příležitosti se připravuje akce v Horní Řasnici, kde vystoupí oblíbená cimbálová kapela Dušana Kotlára. Akce se uskuteční v sobotu 19. března 2016. Začátek koncertu je naplánovaný na 15:00.

Koncert cimbálové muziky se odehraje v sále restaurace U kostela v Horní Řasnici. Vstupné je dobrovolné. Vybrané peníze budou použity na opravu obecního kostela právě v Horní Řasnici. Spojte příjemné s užitečným. Nenechte si ujít dvouhodinový koncert cimbálové muziky, během kterého vystoupí i zpěvačka Olga Kostelencová – jedna z našich nejlepších zpěvaček a folkloristek.

Něco málo o cimbálovce Dušana Kotlára

Pokud ještě neznáte cimbálovku Dušana Kotlára, pak vězte, že je to velmi žádaná a ceněná kapela zejména pro originální aranžmá a perfektní hráčské umění. Cimbálovka interpretuje klasiku po svém, ale ctí její zákonitosti, nevyhýba se operetnímu či country repertoáru, vybírají si hudební lahůdky z folklóru.

Cimbálka  dokazuje, že i“ vážnou hudbu lze hrát nevážně“.

Více informací o akci naleznete na stránkách Občanské sdružení pro zvelebení kostela Neposkvrněného početí Panny Marie v Horní Řasnici.