Velikonoční jarmark v Mostě

Velikonoční jarmark v Mostě 2016

20.2.2016 se konala v Mostě Zimní farmářská slavnost, na kterém mimo jiné vystoupila i cimbálová muzika Dušana Kotlára. Pokud se vám jejich vystoupení zalíbilo, pak si nenechte ujít další akci, kterou je Velikonoční jarmark, který se uskuteční v termínu od 25.3. do 27-3. 2016 na 1. náměstí v Mostě. A ani tentorkát nebude chybět oblíbená cimbálovka.

Pokud bychom se ještě vrátili k předchozí akci, pak je třeba zmínit to, že se zde cimbálovka kromě klasických lidovek úspěšně v chladném počasí popasovala např. i s Vltavou Bedřicha Smetany. A co si pro vás připraví na Velikonoce? To se nechte přikvapit a doražte do Mostu nejen na poslední den akce, kdy vystoupí právě cimbálová muzika Dušana Kotlára, která 27.3.2016 uzavře celou akci. Jejich vystoupení je naplánováno od 17:00.

Program Velikonočního jarmarku v Mostě

V rámci Velikonočního jarmarku bude každý den připraven bohatý kulturní program. Těšit se samozřejmě můžete na prezentaci velikonočního zboží. Chybět nebude ani pestré a chutné občerstvení.

V letošním roce slavíme výročí Karla IV. Velikonoční jarmark proto bude letos doplněn i o historické téma – a to v podobě starých řemesel, které budete moci vidět každý den vždy od 10.00 do 18.00. Jarmark nabídne perníkářku, zdobení kraslic, svíčkařku, celetnictví (výroba placek na kamnech) a střelbu z historické kuše nejen pro děti. Děti pak také budou moci navštívit dílničku Woodmaid Blanky Techlovské, opět každý den od 14.00 do 18.00.

Pro více informací a kompletní program doporučujeme shlédnout prezentaci iMostecko.cz.