Výprodej – sleva 22%: Ashton Rhythm X

Výprodej: Ashton Rhythm X

Leden je ve znamení výprodejů napříč sortimentem. My pro vás máme zajímavý tip na výhodný nákup elektronických bicí. Jedná se o model Ashton Rhythm X, který se nyní nachází ve slevě 22%. Poslední kusy za tuto cenu můžete objednávat na eshopu Hudebni-obchod.cz.

O jaký nástroj se jedná? Ashton Rhythm X je sada digitálních elektronických bicích, která nabízí skvělé zvukové vlastnosti a současně s tím i spolehlivost. To je důležitý faktor, ať už uvažujete o nákupu bicích do nahrávacího studia nebo pro živá koncertní vystoupení.

U sady nechybí USB výstup, takže máte možnost nahrávat svoji hru opravdu kdekoli. Co tato sada obsahuje? V setu obdržíte snare pad, tři tom pady, dva činelové pady, jeden pad hi-hat s pedálem, basový pedál se snímačem, modul a skládací rampu.

Ashton Rhythm X

Bicí modul nabízí 64hlasou polyfonii, 10 přednastavených sad, 108 zvuků a 40 přednastavených skladeb, které se hodí pro domácí cvičení. Pokud budete chtít, můžete zvukové vlastnosti vylepšit skrze efekt Reverb. Součástí bicí sady Ashton Rhythm X je dále vestavěný metronom.

Pokud vás nástroj oslovil, pak neváhejte. Jak již bylo uvedeno, právě nyní je set dostupný ve výprodejové akci v internetovém obchodě Hudebni-obchod.cz. Pro zájemce je možnost si elektronické bicí vyzkoušet i osobně v kamenné prodejně v Hradci Králové.