Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Posts Tagged ‘ashton’

Výprodej – sleva 22%: Ashton Rhythm X

Výprodej: Ashton Rhythm X

Leden je ve znamení výprodejů napříč sortimentem. My pro vás máme zajímavý tip na výhodný nákup elektronických bicí. Jedná se o model Ashton Rhythm X, který se nyní nachází ve slevě 22%. Poslední kusy za tuto cenu můžete objednávat na eshopu Hudebni-obchod.cz. (Pokračování textu…)

Nový keyboard od Ashtonu

Ashton AK 140

Poměrně dlouho jsme se na trhu setkávali s keyboardem AK 120 od Ashtonu. Tento velmi úspěšný keyboard se v letošním roce dočkal svého nástupce. Je tedy třeba dát sbohem oblíbenému modelu kláves a těšit se na novinku, která ještě více zpříjemní první krůčky začínajícím hudebníkům. Vítej Ashtone AK 140! (Pokračování textu…)

Dětské bicí Ashton

Možná právě sháníte dárek pro svého malého bubeníka. V tomto případě jistě oceníte náš tip. Tím je nová bicí sada od firmy Ashton. Jedná se o model Joey Junior, který je nabízen ve dvou provedeních – černá a šedo-zelená barevná varianta. Jedná se o cenově dostupnou dětskou bicí sadu, která splní vaše očekávání. (Pokračování textu…)

Altový saxofon SX10 Ashton

Na našem portále jsme dlouhou dobu nechávali stranou dechové hudební nástroje. V dnešním článku toto napravíme a představíme vám altový saxofon SX 10 od firmy Ashton. Jedná se o skvělý hudební nástroj, který je vhodný pro začínající hráče. Nástroj, díky kterému se budete cítit jako profesionální saxofonista. (Pokračování textu…)

Studentský keyboard Ashton AK 120

V minulém článku jsme naznačili, na jaké nové klávesy se můžete těšit. Nyní se blíže podíváme na jedny z nich – model Ashton AK 120. Studentský keyboard Ashton AK 120 je ideálním klávesovým hudebním nástrojem pro začínající hráče. Tento keyboard je nyní k vyzkoušení i zakoupení v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové, případně v internetovém obchodě Cmias.cz společnosti CMI Melodia a.s. – specialisty na hudební nástroje. (Pokračování textu…)

Ashton Aurora 1000

Představujeme Vám nové a elegantní plnohodnotné digitální piano Ashton Aurora 1000 s 88 klávesami, v černé nebo bílé barvě. Tento hudební nástroj je ideálním řešením pro začínající pianisty. Prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit jej můžete v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové či v internetovém obchodě Cmias.cz společnosti CMI Melodia a.s. – specialisty na hudební nástroje. (Pokračování textu…)

Dětské bicí sady Ashton

Přední prodejce hudebních nástrojů společnost CMI Melodia – specialista na hudební nástroje – zařadila do své nabídky další novinku v kategorii dětské bicí sady. Jedná se o bicí sadu Ashton z modelové řady Joey Drums. (Pokračování textu…)

Všestranné saxofony

Saxofony jsou velmi oblíbené dechové hudební nástroje. Již na první pohled je třeba ocenit a obdivovat strukturu tohoto hudebního nástroje. Saxofony neladí pouze sluchu, ale i oku. Pojďme si ve zkratce říci pár bližších informací o saxofonech spolu s tipem, kde tyto hudební nástroje nakoupit. (Pokračování textu…)