Ashton UKE 110

Ashton UKE 110

Ukulele značky Ashton se těší velké oblibě. Proto pro vás máme dobrou zprávu týkající se modelu UKE 110. Tento model, který je nabízen včetně pouzdra, byl opět naskladněn a je možné si jej zakoupit v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové.

Nákup v prodejně i online

Pokud nemáte cestu do Hradce a přesto si chcete objednat ukulele Ashton UKE 110, máte možnost vše pořídit z pohodlí domova a to s pomocí nákupu skrze internetový obchod Cmias.cz.

Designéři se zaměřili na obecnou skupinu zákazníků, a tak toto ukulele vyhotovili hned ve dvanácti různých barevných provedeních, z kterých si vybere každý bez rozdílu pohlaví i věku. Posuďte sami.

Charakteristika ukulele Ashton UKE 110

Jedná se o sopránové ukulele, pro které bylo jakožto materiál zvoleno lipové dřevo. Nástroj doporučujeme pro začínající hráče, kteří si chtějí osvojit hru na tento krásný nástroj. Zároveň jej ale mohou využívat i pokročilí hudebníci, kteří jej využijí jako cestovní ukulele během letní či zimní dovolené.

Nezalekněte se nízké ceny. Jedná se sice o jeden z nejlevnějších modelů, ale i tak je plnohodnotným nástrojem nejen pro děti. Navíc včetně pouzdra v barvě ukulele. Vyberte si i vy. Přijďte si ukulele vyzkoušet a zakoupit do CMI plaza. Těšíme se na vaši návštěvu.