Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Posts Tagged ‘saxofon’

Nový digitální saxofon Yamaha YDS 150

Yamaha YDS 150

Novinka od Yamahy, která potěší všechny milovníky dechových nástrojů, kteří se nebojí moderních provedení. Model Yamaha YDS 150 je zcela nový, digitální saxofon s jedním „ALE“.

(Pokračování textu…)

Bambusový saxofon

Bambusový saxofon

Za vším stojí Wiboon Tungyuenyong z Bangkoku. Ve své dílně dokáže vyrobit saxofony z bambusu jakéhokoliv typu. Na výběr máte baritonové, altové, tenorové i sopranové saxofony. Vše plně funkční, o čemž se můžete přesvědčit i ve videoreportáži, kterou přikládáme k dnešnímu článku. (Pokračování textu…)

Saxofony Amati za akční ceny

Internetový obchod Cmias.cz připravil pro své zákazníky speciální akci. Jak již naznačil nadpis článku, akce se týká saxofonů značky Amati. Tyto jedinečné, kvalitní a zároveň české hudební nástroje si tak nyní můžete zakoupit za výhodné ceny. Nabídku naleznete ve zmíněném internetovém obchodě. Akce je však platná i v případě nákupu v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové, kde jsou vybrané modely z této akční nabídky rovněž skladem. (Pokračování textu…)

Je libo saxofon?

Jedná se o úžasný hudební nástroj, kdy je třeba obdivovat každého, kdo se s ním naučí správně zacházet. K dispozici je několik typů, takže rozlišujeme altový, tenorový, sopránový či baryton saxofon. Pokud patříte mezi ty, kteří se s tímto nástrojem naučili hrát, případně chtějí začít s výukou, pak jistě oceníte typ na internetový obchod, kde lze zakoupit saxofony od několika výrobců. Z nabízených modelů si jistě vyberete. (Pokračování textu…)

Všestranné saxofony

Saxofony jsou velmi oblíbené dechové hudební nástroje. Již na první pohled je třeba ocenit a obdivovat strukturu tohoto hudebního nástroje. Saxofony neladí pouze sluchu, ale i oku. Pojďme si ve zkratce říci pár bližších informací o saxofonech spolu s tipem, kde tyto hudební nástroje nakoupit. (Pokračování textu…)