Vzhůru do nového školního roku 2023

Vzhůru do nového školního roku 2023

Letní prázdniny skončily a to pro školáky znamená jediné. Oprášit své aktovky a batohy a vyrazit znovu do školních lavic. Nový školní rok 2023/2024 odstartoval. Přejeme všem úspěšný vstup. K němu patří i pomůcky, které je třeba si opět zajistit včetně pomůcek pro hudební výchovu.

Na co se zaměřit?

Primárně byste se měli zeptat vašeho učitele hudební nauky, který vám sdělí své požadavky. Samozřejmě pak záleží, jestli máte hudbu pouze v rámci výuky na základní škole, nebo se vašeho dítka týká docházka do základní umělecké školy, nebo například soukromé lekce výuky na některých z hudebních nástrojů.

Mezi nejběžnější potřeby patří notové stojany, zobcové flétny, zpěvníky. Pro výuku hry pak třeba kytarové pakety, klávesy pro studenty nebo dětské bicí sady.

Možností je celá řada a jak jsme již psali, záleží na tom, jakému nástroji se vaše dítě věnuje. Poté, jestli se jedná o začátečníka, pokročilého, nebo už zkušeného hudebníka. Konkrétní výběr pomůže posoudit i prodejní specialista vámi vybraného eshopu či obchodu s hudebními nástroji.