XXIV. Ročník – Košt hraběte Chotka

XXIV. Ročník - Košt hraběte Chotka

Cimbálovka Dušana Kotlára se představí na zámku Velké Březno v rámci tradičního již dvacátéhopátého ročníku vinné akce Košt hraběte Chotka. Vinné trhy se uskuteční nadcházející sobotu 28.5.2022.

Letošní ochutnávku těch nejlepších českých a moravských vín budete moci zažít i v půvabných kulisách zámeckého parku. Dovolte nám tedy, abychom vás tímto pozvali na již na XXIV. ročník této tradiční degustace vín, kde kromě obdržené stylové pamětní skleničky si vaše chuťové pohárky přijdou na své.

Přijďte tedy vychutnat letošní víno, které jinde obyčejně není k dostání a rozšiřte si obzory s pomocí volně prodejného katalogu. Poznejte vinařství, která s láskou pečují o plody své práce a vytváří z nich neopakovatelné ročníkové zážitky. Jste srdečně zváni na košt hraběte Chotka!

Skvělá vína, skvělá muzika

Na nejstarší vinařské akci v Severních Čechách můžete v příjemném zámeckém prostředí opět ochutnat množství výtečných vín pocházejících z vybraných sklepů. K tomu hrát cimbálová muzika Dušana Kotlára. Vína, která vám zachutnají, si na stáncích letošních vystavovatelů samozřejmě budete moci koupit.

Sobota 28. května 2022 – vstupné 250,- Kč včetně skleničky a 5 žetonů.