Zahájení turistické sezony – Pasohlávky 2018

Zahájení turistické sezony - Pasohlávky 2018

Za měsíc budou české i slovenské kapely vítat novou turistickou sezonu. Bude mezi nimi i Majk Spirit. 

Pasohlávky – Za měsíc lidé mohou navštívit hudební festival s názvem Zahájení turistické sezony v kempu Merkur Pasohlávky. Tento festival proběhne už po šestnácté, přímo u vodní nádrže Nové Mlýny. Tato akce proběhne 11.- 12. května. Návštěvníci se mohou těšit na české a slovenské kapely různých žánrů, na své si tedy přijdou jak rockeři, tak vyznavači moderní hudby.

Páteční zahájení festivalu

V pátek celý festival zahájí uherskobrodská kapela Street 69, která bude na začátku června vydávat nové album. O půl sedmé začne hrát Alkehol se svým charismatickým zpěvákem Otou Herešem. Svoje klasické songy uvede také Walda Gang. Rappovou scénu bude zastupovat Majk Spirit. A nesmí chybět ani nějaká klasika- v tomto případě to bude No Name.

Zahájení turistické sezony

Zahájení turistické sezony Pasohlávky; zdroj: zahajeni-sezony.cz

Sobotní program

Sobota bude patřit jedenáctičlenné skupině Rock&Roll Band Marcela Woodmana, která čerstvě vydala desku „Czus Bluz.“ Od jejich prvního vystoupení uběhlo dvacet osm let a na kontě mají 6 studiových alb. Po jejich koncertu bude následovat Marie Rottrová přezdívaná také jako „Lady Soul.“ V sobotu vystoupí také stálice tohoto festivalu, a to Horkýže Slíže. Pro jemnější sluch zazpívá další slovenský interpret Martin Harich. Po něm se představí skupina Levitate, která v minulém roce předskakovala kapele Desmod.

Fanoušci

Fanoušci; zdroj: zahajeno-sezony.cz

Kde a kdy koupit lístky?

Lístky jsou v předprodeji do osmého května, kdy vstupné pořídíte na oba dny za 450 korun. Budou se prodávat i na místě, v pátek za 200 korun, v sobotu pak za 300 korun. Děti a osoby ZTP budou mít vstupné zlevněné. V minulých letech tady vystoupil například Thom Artway, Vypsaná Fixa, Kamil Střihavka, Čechomor nebo Ewa Farna.

Autor článku: Jana Matějíčková

Zdroj fotografie: www.zahajeni-sezony.cz