Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Fender American Professional v CMI plaza

Fender American Professional v CMI plaza

Přinášíme horkou novinku z obchodu CMI plaza. Jak jistě víte, tento obchodní dům s hudebními nástroji se nachází v Hradci Králové a mimo jiné je každoročně hostitelem populárního netradičního hudebního veletrhu Hradec Music Show. Nebudeme vás dlouho napínat. V obchodu nyní můžete vyzkoušet a zakoupit nové modely elektrických a basových kytar Fender American Professional.

Nová série pro rok 2017 přináší celou řadu zajímavých modelů, které rozhodně stojí za vaši pozornost. Uvažujete o nákupu nové kytary pro vaše profesionální vystoupení? Naplánujte si cestu do Hradce Králové a využijte možnosti osobního vyzkoušení těchto novinek. Společnost CMI Melodia a.s. je specialistou na hudební nástroje značky Fender. Pro kytaristy navíc má k dispozici i speciální kytarovou zkušebnu, kde vás nikdo nebude rušit.

Pokud byste se rozhodli pro nákup kytary, která aktuálně není skladem, odborníci v CMI udělají maximum, aby vám danou kytaru dodali v co nejkratším možném termínu. Pro takové případy se na ně neváhejte obrátit, ať už je to přímo v obchodě CMI plaza, nebo na eshopu www.cmias.cz, kde naleznete kompletní sortiment od více než 300 výrobců z celého světa.

Upoutávka od CMIAS

V CMI pracují tvořiví lidé, což dokládá i spot související právě s novou sérií kytar Fender American Professional. Spot naleznete i na YouTube profilu společnosti CMI Melodia a.s. Jak se vám líbí upoutávka ve stylu Profesionálů z CI5 🙂

Tagy: , , , , , , ,

Již není možné vkládat komentáře.