Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Hit léta 2017? Feels od Calvina Harrise

Feels od Calvina Harrise

Rok uteče jako voda a máme tu další letní sezonu. Období dovolených, párty, grilovaček, výletů… A jako každý rok se v hudebním světě vybírá hit, který je ten TOP. Podle médií je tímto hitem pro letošní sezonu Feels od Calvina Harrise. Na tomto singlu s ním spolupracují i další slavní umělci – Pharrell Williams, Katy Perry, Big Sean.

Jedna věc je ta, co nám sdělují média, druhá, co si myslíme sami. Takže nebudeme dělat ukvapené závěry, každý z nás si jistě najde ten svůj vlastní hit a nemusí to být nutně zahraniční interpreti, ale třeba vás osloví i nějaká novinka z domácí scény. Vždyť je to nakonec jedno, hlavní je, abyste si léto užili plnou mírou, ale s rozumem 🙂

Takže tancujte, zpívejte, slavte a užívejte! Život je třeba žít a netrápit se zbytečnými stresy, mnohem lépe to jde s úsměvem na tváři.

Calvin Harris – Feels (Official Video) ft. Pharrell Williams, Katy Perry, Big Sean

O čem konkrétně je řeč? Z rádií jistě už většina z vás ví a daný singl pozná. Nicméně ne všichni již měli tu možnost shlédnout i klip. No máte co dohánět, protože aktuálně ukazuje YouTube, že vás předběhlo již více než 41 milionů uživatelů a to se bavíme pouze o oficiálním klipu, který je samozřejmě šířen i na dalších YouTube kanálech.

Tagy: , , , ,

Již není možné vkládat komentáře.