Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Foukací harmoniky Suzuki

Foukací harmoniky Suzuki

Pokud je vaším oblíbeným hudebním nástrojem foukací harmonika, pak byte měli nastražit uši. V internetovém obchodě Cmias.cz totiž aktuálně došlo k naskladnění hned celé řady nových modelů od značky Suzuki, což je přední světový výrobce tohoto druhu hudebních nástrojů. A co víc, pokud máte cestu do Hradce Králové, pak můžete navštívit prodejnu CMI plaza, kde je velká část těchto foukacích harmonik k vidění na živo včetně možnosti si je osobně vyzkoušet.

Nebudeme zde představovat kompletní nabídku foukacích harmonik Suzuki, kterou můžete ve zmíněném obchodě zakoupit, to bychom vás asi spíše nudili, zvlášť, když si vše můžete sami prozkoumat v eshopu. Nicméně malá ochutnávka jistě neuškodí, takže máte-li zájem, můžete si přečíst alespoň základní údaje u námi vybraných modelů harmonik značky Suzuki.

Suzuki 1072 Folkmaster

Jedním ze zajímavých modelů je například foukací harmonika Suzuki Folkmaster 1072, která nabízí 10 kanálků a ladění: C, G, A, D, E, F, Bb, B, F#, Eb, Ab či Db. Harmonika s plastovým tělem a gravírovaným kovovým krytem. U modelu jsou použity bronzové jazýčky. U této harmoniky zvolila společnost Suzuki tradiční a ověřený vzhled i zvukové vlastnosti. Dodáváno včetně tvrdého plastového pouzdra.

Suzuki MR 350 Promaster

K tomuto modelu přidáváme i jedno „promo“ video, abyste si mohli udělat bližší představu o zvuku, které tyto harmoniky vydávají. Jedná se o model diatonické harmoniky MR 350 Promaster. Foukací harmoniku je možné objednávat v ladění: C, G, A, D, E, F, Bb, B, F#, Eb, Ab, Db, Hi G a Low F. Harmonika je vyrobena v provedení chromovaný plechový kryt a s hliníkovým tělem. V balení naleznete i polstrované plastové pouzdro.

Tagy: ,

Již není možné vkládat komentáře.