Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Memphis – Spojení

Memphis - Spojení

Kapela Memphis je plná zajímavých nápadů, které pak aplikuje ve svých vystoupeních, klipech a dalších aktivitách například ve spojení se svými fanoušky. Možná pamatujete klip Give Me More, ve kterém vycestovala kapela do různých koutů světa a sbírala materiály v podobě reakcí lidí, kteří vytvářeli bubliny… Podobně tomu je i u jejich nového klipu Spojení.

Křídy v Berlíně…

Tentokrát se kapela vydala do Německa, konkrétně do hlavního města Berlína. Právě zde se rozhodli, že budou náhodně vybraným lidem (kolemjdoucím) rozdávat křídy, aby na cestu nakreslili sami sebe. Postupně vznikalo unikátní dílo, které však samozřejmě nemohlo mít dlouhého trvání, protože malby křídou dlouho nevydrží, zvláště na hodně frekventovaném místě, ale i to je myšlenka, která souvisí s klipem samotným…

Co říkáte, jak se vám tento nápad a hlavně klip samotný líbí?

Klip k písni Spojení

Podívejte se sami, jak tento nápad vypadá v praxi. Možná, že kapela časem zveřejní i další záběry, ze kterých nakonec sestříhala toto cca tři a čtvrt minutové video. Takže „Spojení“ od Memphisu v plné kráse a oficiální verzi, jejímž autorem je Martin Linhart (režie klipu).

Tagy: , ,

Již není možné vkládat komentáře.