Hradec Music Show 2017 v CMI plaza

Hradec Music Show 2017

Obchodní dům s hudebními nástroji CMI plaza v Hradci Králové bude i v letošním roce hostitelem čím dál více populárního netradičního hudebního veletrhu Hradec Music Show. Pokud si chcete tuto akci užít osobně, pak si vemte diář a poznamenejte si datum 13. května 2017. Jedná se již o devátý ročník, který se tradičně koná ve dvou prodejnách. Již zmíněné CMI plaza a v prodejně 3D Music.

Bezplatné vstupné

Pro ty z vás, kteří tento veletrh ještě neznají, tak pár základních informací. První je ta, že na tomto veletrhu neplatíte žádné vstupné. Naopak, pro vás budou připraveny pouze samé výhody a to v obou prodejnách v Hradci Králové. Určitě doporučujeme dopředu nastudovat program tak, abyste si naplánovali, které akce, semináře, workshopy, koncerty atp. během dne navštívíte. Program totiž běží souběžně v obou prodejnách. Vše máte k dispozici na jednom místě – na oficiální stránkách veletrhu Hradec Music Show.

Bohatý program

Co je pro návštěvníky připraveno? Je toho opravdu hodně. Předně si budete moci prohlédnout a osobně vyzkoušet vybrané modely hudebních nástrojů, včetně novinek, které jentak nikde neuvidíte. Čili i to je pádný důvod k návštěvě veletrhu v Hradci Králové.

V rámci programu vás pak čekají specializované workshopy, semináře, koncerty, ale také mnoho výhod. Během konání veletrhu si v prodejnách budete moci zakoupit výhodně nové hudební nástroje, obdržíte poukazy, slevy, bonusy… zkrátka návštěva Hradec Music Show se vám jistě vyplatí.

Na co se těšit v CMI plaza?

Dnes se podívám blíže na program právě v prodejně CMI plaza. Jedno je jisté, při návštěvě této prodejny budete moci na vlastní kůži ozkoušet některé z nejnovějších modelů vybraných hudebních nástrojů, které si můžete v případě zájmu i zakoupit. Spolu s tím určitě nezmeškejte některé ze zajímavých předváděcích akcí, workshopů či koncertů viz. následující harmonogram, kde jen prozatím počítejte s tím, že časy jsou orientační s ohledem na průběh hudebního veletrhu:

  • 10:30 – 11:00 Susan Albers – Yamaha digitální piana
  • 11:00 – 11:30 ROLAND – Předváděcí akce novinek Roland
  • 13:00 – 13:30 ROLAND – Předváděcí akce novinek Roland
  • 13:30 – 14:00 Susan Albers – Yamaha digitální piana
  • 14:00 – 15:00 Band-a-SKA – Hudební skupina (ska, pop) z Týniště n. Orlicí
  • 15:00 – 16:00 Jazz Police – Hudební skupina (jazz, swing, pop)
  • 16:00 – 16:30 ROLAND – Předváděcí akce novinek Roland
  • 16:30 – 17:00 Susan Albers – Yamaha digitální piana

Před budovou CMI plaza pak bude zároveň probíhat i doprovodný program:

  • 13:30 – 16:00 On Line Session – doprovodný program funk-jazzové kapely z Hradce Králové