Košt s muzikou Dušana Kotlára

Košt s muzikou Dušana Kotlára

Rádi bychom vás pozvali na další zajímavou akci, která bude spojena s cimbálovou muzikou. O co se jedná? 13. května 2017 se uskuteční Vinný košt a to v obci Bzí u Železného Brodu.  Celou akci zajišťuje místní T.J. Sokol Bzí. Košt moravských vín se bude konat v místní sokolovně. Začátek celé akce je naplánován od 16 hodin.

Koštovat se budou vína z Vinařství Žídek, Popice. Celkem budete moci ochutnat až 13 druhů vín. Vstupné na tuto akci činí 60,- Kč.

Doprovodný program

V rámci doprovodného programu  vystoupí Cimbálová muzika Dušana Kotlára z Liberce, která již řadu let oslovuje posluchače městských slavností, koncertů, rautů, výstav, svateb, soukromých oslav, firemních akcí, seniory, ale také právě i účastníky ochutnávek vín.

Na vinném koštu v Bzí se představí posluchačům resp. návštěvníkům širokou žánrovou pestrostí lidových písní z Moravy, Slovenska, Čech, ale i melodiemi, které stále připomínají odkaz velkých hudebních klasiků.

Můžete se těšit na jedinečný projev plný citu, dynamiky a vytříbené techniky.

Užijte si chvíle plné pohody

A jak to může probíhat? Podívejte se na reportáž ze Žacléře z loňského roku, kde v místním kulturním domě rovněž vystoupila zmíněná cimbálovka Dušana Kotlára.

Více informací naleznete na portálu Český ráj dětem.