Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Slza představila nový singl Ani vody proud

Slza - novinka Ani vody proud

Když se řekne kapela Slza, tak se vám jistě vybaví zejména jejich první hit Lhůta záruční. Mezi další úspěšné singly patřily Celibát a Katarze. Druhá jmenovaná píseň se stala populární i díky seriálu Přístav – jednalo se o průvodní píseň tohoto seriálu. Nyní se píše rok 2017 a kapela rozhodně nezahálí. Jejich poslední novinkou je skladba Ani vody proud.

Právě tato píseň byla vpuštěna mezi posluchače 23.4.2017 včetně klipu na YouTube kanálu kapely Slza. Samozřejmě, že zde nemůžeme porovnávat počty shlédnutí zejména se zahraničními umělci, ale současných více než dvěstětisíc shlédnutí je určitě dobrým začátkem. Zde se nárůst dá očekávat zejména v souvislosti s tím, až se hit objeví v českých rádiích.

Pohodová píseň ve stylu, na který jsme od této kapely zvyklí si jistě najde opět celou řadu fanoušků.

Nejbližší koncert

Kapela Slza se v loňském roce podílela i na tvorbě hymny letního festivalu Léto lásky. A kde ji můžete vidět v nejbližší době. Dle informací na oficiálních stránkách kapely, to bude již tuto neděli 30.4.2017 v Lipně nad Vltavou v rámci zahájení nové sezóny dětského zábavního areálu Království lesa Lipno.

Nový klip Ani vody proud

V novém klipu kapely Slza se hlavní role zahráli Lukáš Bundil, Petr Lexa, Barbora Hankeová a Miroslav Lyga. Stane se z této písně další hit? To ukáže čas…

Tagy: , , ,

Již není možné vkládat komentáře.