Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Bělohrad začíná 13.5.2017

Cimbálovka v Lázních Bělohrad

Zajímavá kulturní akce se koná v sobotu 13.května 2017 v Lázních Bělohrad ve Východních Čechách. Právě na tento den je naplánováno slavnostní zahájení lázeňské sezony, které je pojato ve velkém stylu. Vstupné je zdarma, přičemž se můžete těšit na bohatý doprovodný program, během kterého se představí Thom Artway, Pavel Callta, kapela Light & Love, nebo také cimbálová muzika Dušana Kotlára.

Snad se nám již zlepší i počasí a na sobotu 13.5. padne krásný slunečný den, který si může užít celá rodina v rámci již zmíněné kulturní akce. Kromě doprovodného kulturního programu jistě oceníte i festival jídla a plnou porci zábavy pro děti i dospělé. Vše začíná v sobotu dopoledne od 10:00, přičemž konec akce je naplánován na půl devátou večer.

Jistě by vás zajímalo, kde přesně se akce koná. Ani tuto informaci vám nebudeme utajovat. Vše se uskuteční v prostředí areálu minigolfu u hotelu Anna Marie v Lázních Bělohrad.

Doprovodný program

Během celého dne bude probíhat doprovodný program, ve kterém, jak již bylo naznačeno, se návštěvníci mohou těšit na hudební koncerty, cimbálovou muziku, barmanskou a kuchařskou show, loutkové divadlo, různé prezentace vystavovatelů, soutěže, malování na obličej, chill-out zónu a program pro děti.

Thom Artway

Pavel Callta

Cimbálovka Dušana Kotlára

Tagy: , , , ,

Již není možné vkládat komentáře.