Koncert Cimbálové muziky Dušana Kotlára v Turnově

Koncert Cimbálové muziky Dušana Kotlára v Turnově

Oblíbili jste si cimbálovou muziku? Pak si nesmíte nechat ujít koncert cimbálovky Dušana Kotlára, který se uskuteční již tento pátek 22.7.2016 v Turnově. Koncert bude zahájen v 19:00 a hostí jej Kulturní centrum Turnov, které naleznete na adrese Markova 311. Všichni jste srdečně zváni.

Dušan Kotlár

Představme si pro neznalé hudební uskupení Dušana Kotlára. Ikdyž věříme, že čtenáři našeho portálu jej moc dobře znají! Populární cimbálová muzika Dušana Kotlára z Liberce, úspěšně působící na hudební scéně již 35 let, odehrála tisíce vystoupení po celé české republice i v zahraničí. Získala velmi dobré renomé s širokou žánrovou pestrostí lidových písní z Moravy, Slovenska, Čech, vybírá si hudební lahůdky z country a jazzu. Nevyhýbá se operetnímu či opernímu repertoáru, který interpretuje po svém, ale ctí jeho zákonitosti. Cimbalistka navíc svým impulzivním znějícím hlasem s výraznou silou a barvou umocňuje každé vystoupení.

Stabilní hudební obsazení rozšířil malý houslista Milan, letošní vítěz Mezinárodní houslové soutěže Mistra Josefa Muziky, který je určitě velkým zpestřením každé produkce.

Repertoár je vždy přizpůsoben místu, času a složení společnosti. Satisfakcí cimbálky je skutečnost, že je žádána, lidé se vracejí a odcházejí spokojeni.

Nyní již víte, na co se můžete těšit. Takže nezapomeňte tento pátek vyrazit do Turnova a užijte si skvělý večer s cimbálovou muzikou.