Kytara Tasman TA150O-E pohledem Romana Horkého

Kytara Tasman TA150O-E pohledem Romana Horkého

V hudebním obchodním domě CMI plaza naleznete celou řadu kytarových značek, včetně modelů Tasman. Co si o kytarách této značky myslí Roman Horký, český kytarista, hudební skladatel a zpěvák, kterého jistě znáte jako frontmane kapely Kamelot, kterou založil již v roce 1982!

V hudebním světě je přezdívaný jako „Romiš“. Pro svoji recenzi si vybral elektroakustickou kytaru TA150O-E NT, kterou si můžete osobně vyzkoušet právě v CMI plaza v Hradci Králové (informace platí k datu zveřejnění dnešního článku – pokud článek čtete s časovým odstupem, doporučujeme kontaktovat zástupce obchodu pro ověření této skutečnosti).

Romiš & kytara TA150O-E NT

Pokud zvažujete výběr nové kytary a oslovila vás australská značka Tasman, pak si udělejte chviličku na shlédnutí této krátké cca šestiminutové recenze, ve které Roman Horký přibližuje své vlastní zkušenosti s modelem
TA150O-E NT
.

Tato prémiová elektroakustická kytara disponuje tělem typu OM ze série Seeker a pyšní se například masivní mahagonovou vrchní deskou. Mezi hlavní přednosti patří precizní zpracování, vybrané materiály a skvělé zvukové vlastnosti.

Kromě videorecenze Romana Horkého můžete využít i informace od prodejce firmy CMI Music s.r.o., která kytaru kromě kamenného obchodu nabízí i na svém eshopu Cmias.cz a to ZDE.

CMI plaza – naladěno pro Vás 😉