Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Star Wars – Darth Vader

Star Wars - Darth Vader

Nová epizoda Star Wars je sice ještě v nedohlednu resp. plánuje se na konec roku 2015, ale i tak se jedná o fenomén, který si získal uznání po celém světě. První epizoda spatřila světlo světa již v roce 1977. Možná je dnes pro někoho úsměvná, jakým stylem je provedená, ale je třeba na to pohlížet tak, jaké byly možnosti v dané době. Z tohoto pohledu je to nadčasové a provedení zkrátka prvotřídní a i dnes i první tři epizody z celé ságy stojí za shlédnutí.

Protože i my patříme mezi fanoušky této skvělé filmové ságy, tak jsme si řekli, že se zde podělíme a film si připomeneme. Jako první uvádíme hudební motiv Darth Vadera, který jistě moc dobře znáte. Příště jistě přineseme i hlavní skladbu, která se jistě vybaví každému, kdo tento film alespoň jednou viděl. Cože? Jen jednou? 🙂

A než se dočkáme dalšího sedmého dílu (věřme, že bude stejně tak kvalitní jako ty předchozí), tak se můžeme těšit alespoň z úryvků na portálu YouTube. Za předpokladu, že ságu zrovna nedávají v TV, případně ji nemáte k dispozici na DVD či jiných médiích. Nicméně sami zavzpomínejte, v kolika jiných filmech či seriálech se na tento film odkazují. Už jen to je důkazem toho, že se jedná o fenomén.

Darth Vader Theme

Nyní již slíbená hudba, která zní vždy, když se blíží záběry mocného Impéria.

Tagy: , , ,

Již není možné vkládat komentáře.