Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Posts Tagged ‘soundtrack’

Osm hrozných – trailer + soundtrack

The Hateful Eight - Osm hrozných

Právě dnes (7.1.2016) vstoupí do kin nový film Quentina Tarantina – The Hateful Eight – Osm hrozných, který byl dokončený v loňském roce. Co od něho očekávat. Jistě naváže na styl, který je od tohoto režiséra známý a zároveň potěší všechny milovníky úžasné hudby. Proč? Jako odpověď jistě postačí jedno jméno – Ennio Morricone! (Pokračování textu…)

Star Wars – Darth Vader

Star Wars - Darth Vader

Nová epizoda Star Wars je sice ještě v nedohlednu resp. plánuje se na konec roku 2015, ale i tak se jedná o fenomén, který si získal uznání po celém světě. První epizoda spatřila světlo světa již v roce 1977. Možná je dnes pro někoho úsměvná, jakým stylem je provedená, ale je třeba na to pohlížet tak, jaké byly možnosti v dané době. Z tohoto pohledu je to nadčasové a provedení zkrátka prvotřídní a i dnes i první tři epizody z celé ságy stojí za shlédnutí. (Pokračování textu…)

Nejlepší soundtracky v Anglii

V Anglii byla uspořádána zajímavá anketa.  Za jejím vznikem stojí rádio BBC Radio 3. Toto rádio vybralo celkem dvacet filmových soundtracků, z kterých měli posluchači vybrat ten nejlepší, nejoblíbenější! (Pokračování textu…)