Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Posts Tagged ‘kytary’

Furch představuje limitovanou edici kytar pro rok 2018

Furch představuje limitovanou edici kytar pro rok 2018

Velké Němčice, 3. července 2018 – Společnost Furch Guitars (Furch), přední světový výrobce kytar prémiové kvality, představuje limitovaný model akustické kytary pro rok 2018. Prémiová celomasivní šestistrunná kytara Furch Limited 2018 je vyrobena z exotických materiálů nejvyšší třídy kvality, které nástroji dodávají exkluzivní vzhled i výjimečný plnobarevný zvuk. Precizní zpracování nástroje a jeho špičkové akustické vlastnosti zajišťuje kombinace unikátních výrobních a konstrukčních technologií, jako je vlastní ladění přední desky, neuvěřitelně tenká a konzistentní povrchová úprava, dokonalé robotické leštění či revoluční konstrukce kytarového krku s technologií Furch CNR System. (Pokračování textu…)

Brát lekce na kytaru od zkušenějších je ku prospěchu

Brát lekce na kytaru od zkušenějších

Po světě chodí spousta kytaristů samouků. A někdy jsou to skutečně velké hvězdy, třeba takový Brian May z Queen, který si dokonce i sám vyrobil kytaru. Jenže, u kytaristů tohoto formátu je to dar zhůry. My ostatní obyčejní zájemci o hru na kytaru to jako samouci nemáme zas tak jednoduché. (Pokračování textu…)

Jak vybrat aparát na kytaru?

Jak vybrat aparát na kytaru?

Pokud sníte o tom, že si pořídíte elektrickou kytaru a stanete se rockovou hvězdou, neobejdete se bez kytarového aparátu neboli zesilovače. Elektrická kytara totiž obvykle nedisponuje rezonanční dutinou, její zvuk je proto velmi tichý, suchý a nevýrazný. Od toho jsou zde však snímače, které převedou mechanickou vibraci strun na elektrický signál. Ten je však stále příliš slabý – a od toho je zde kytarový aparát, který signál zesílí a díky připojenému reproduktoru jej převede na zvuk, který máme tak rádi. Co všechno potřebujete vědět před výběrem kytarového aparátu? (Pokračování textu…)

Fender American Professional v CMI plaza

Fender American Professional v CMI plaza

Přinášíme horkou novinku z obchodu CMI plaza. Jak jistě víte, tento obchodní dům s hudebními nástroji se nachází v Hradci Králové a mimo jiné je každoročně hostitelem populárního netradičního hudebního veletrhu Hradec Music Show. Nebudeme vás dlouho napínat. V obchodu nyní můžete vyzkoušet a zakoupit nové modely elektrických a basových kytar Fender American Professional. (Pokračování textu…)

Ohlédnutí za Yamaha Guitars Day

Yamaha Guitars Day

Před 14 dny se v Hradci Králové uskutečnila kytarová show Yamaha Guitars Day, která se konala v prostorách obchodního domu CMI plaza v Hradci Králové. Pokud jste neměli možnost tuto akci navštívit osobně, pak pro vás máme alespoň malou ochutnávku v podobě videoreportáží a rozhovorů, které zajistila pořádající společnost CMI Melodia a.s., specialista na hudební nástroje značky Yamaha. (Pokračování textu…)

Nejlepší kytary nájdete u nás

Možností, jak a kde nakoupit hudební nástroje, je celá řada. Dnešní zákazníci si však velmi oblíbili nakupování hudebních nástrojů v internetových obchodech. Stejně tomu je i v případě kytar. Eshopů s nabídkou kytar je velké množství. Pokud ale hledáte ty nejlepší kytary, pak si nenechte ujít nabídku internetového obchodu Kytary.cz. (Pokračování textu…)

Povlaky a pouzdra na kytary

Nabídka společnosti CMI Melodia a.s. se rozrostla o nové kytarové povlaky FACE. Stylová měkká pouzdra pro akustické kytary. Veškerý sortiment je možné objednávat buď v internetovém obchodě Cmias.cz, případně osobně v obchodním domě CMI plaza – obchodní dům hudebních nástrojů, který se nachází v Hradci Králové. (Pokračování textu…)

Kytary Daisy Rock

Blíží se konec školního roku, a tak je třeba se připravit na to, co věnovat svým dětem za vysvědčení. V dnešní době máte neomezené možnosti. Nicméně my bychom vám rádi nabídli tip – hudební tip. Co byste řekli hudebnímu nástroji jako dárku za dobré vysvědčení? (Pokračování textu…)

Nejdražší kytary Taylor k dostání v Čechách

Nejdražší kytary Taylor k dostání v Čechách. Jedná se o unikátní modely akustických kytar značky Taylor, které nejsou běžně k dostání. (Pokračování textu…)

Kytarové novinky

Společnost CMI Melodia a.s. je provozovatelem internetového obchodu Cmias.cz. Na začátek roku 2012 pro Vás připravila několik novinek, které jistě ocení všichni milovníci kvalitních hudebních nástrojů. Kromě jiného se jedná o „kytarové novinky“. Těšit se tak mohou zejména kytaristé, ale i pro ostatní hudebníky je připravena celá řada novinek resp. nově naskladněných hudebních nástrojů, které si můžete osobně vyzkoušet v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové. (Pokračování textu…)